BRW Obývací stěna Muro /ZAMK – bílá Canadian/dub polský

19 567 

Katalogové číslo: cdd34da79613

Popis

Výrobce: BRW

Výška: 200

Šířka: 300

Hloubka: 

Obývací stěna Muro 300/ZAMK je v příjemném barevném provedení bílá Canadian/dub polský.
Součástí obývací stěny je skříň vlevo se 4 policemi, pod a nad ní je skříňka bez police, v prostřední části dole jsou 3 skříňky každá s jednou policí a stojan na televizor. Napravo je regál se 4 policemi, každá je předělená na 2 části. Pod a také nad regálem je dvoudveřová skříňka předělená stěnou na 2 části. Nahoře uprostřed jsou 2 skříňky rozdělené stěnou na 2 části. Tyto skříňky mají dvířko výklopné směrem nahoru.
Hledáte zajímavou a multifunkční obývací stěnu, která bude pěkně členitá? Potom si prohlédněte novinku v podobě obývacích stěn Muro. Perfektně se hodí k umístění televizoru, domácího kina a elektroniky, ale můžete je využít i na uložení různých věcí a také vystavení vašich fotek, knížek, dekoračních předmětů atd. K tomu vám dobře poslouží řada funkčních skříněk, výklenků, regálů a polic.
Použité panty jsou značkové a čela skříněk jsou potažena PVC fólií. Obývací stěna je opatřená otvory pro kabely, čím zajistíte jejich estetické uložení. Pro zvýraznění vystavovaných předmětů lze dokoupit a na police namontovat efektní osvětlení.
Dodáváno v demontu.